CP002033R00JE14
Dale / VishayDale / Vishay
CP002033R00JE14 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP002033R00JE14
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 33 OHM 20W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CP002033R00JE14.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CP002033R00JE14
Številka dela CP002033R00JE14 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 33 OHM 20W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7740 pcs Podatkovni list CP002033R00JE14.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 2.500" L x 0.625" W (63.50mm x 15.88mm)
Serija CP Odpornost 33 Ohms
Moč (Watts) 20W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 33 Ohms ±5% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound