CP00206R200KE66
Dale / VishayDale / Vishay
CP00206R200KE66 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP00206R200KE66
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 6.2 OHM 20W 10% AXIAL
Podatkovni listi: CP00206R200KE66.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CP00206R200KE66
Številka dela CP00206R200KE66 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 6.2 OHM 20W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81404 pcs Podatkovni list CP00206R200KE66.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 2.500" L x 0.625" W (63.50mm x 15.88mm)
Serija CP Odpornost 6.2 Ohms
Moč (Watts) 20W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 6.2 Ohms ±10% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound