CP00225K100JE14
Dale / VishayDale / Vishay
CP00225K100JE14 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP00225K100JE14
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 5.1K OHM 22W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CP00225K100JE14.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CP00225K100JE14
Številka dela CP00225K100JE14 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 5.1K OHM 22W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8512 pcs Podatkovni list CP00225K100JE14.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 2.500" L x 0.625" W (63.50mm x 15.88mm)
Serija CP Odpornost 5.1 kOhms
Moč (Watts) 22W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 5.1 kOhms ±5% 22W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound