CP002510K00JB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP002510K00JB14 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP002510K00JB14
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 10K OHM 25W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CP002510K00JB14.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CP002510K00JB14
Številka dela CP002510K00JB14 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 10K OHM 25W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5497 pcs Podatkovni list CP002510K00JB14.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 2.500" L x 0.625" W (63.50mm x 15.88mm)
Serija CP Odpornost 10 kOhms
Moč (Watts) 25W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 10 kOhms ±5% 25W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound