CPCC036R800JB31
Dale / VishayDale / Vishay
CPCC036R800JB31 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPCC036R800JB31
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 6.8 OHM 3W 5% RADIAL
Podatkovni listi: CPCC036R800JB31.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
160 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPCC036R800JB31
Številka dela CPCC036R800JB31 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 6.8 OHM 3W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 80095 pcs Podatkovni list CPCC036R800JB31.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.315" W (12.00mm x 8.00mm)
Serija CPCC Odpornost 6.8 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.984" (24.99mm) Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 6.8 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound