CPCC056R200JE66
Dale / VishayDale / Vishay
CPCC056R200JE66 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPCC056R200JE66
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 6.2 OHM 5W 5% RADIAL
Podatkovni listi: CPCC056R200JE66.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CPCC056R200JE66
Številka dela CPCC056R200JE66 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 6.2 OHM 5W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 253996 pcs Podatkovni list CPCC056R200JE66.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Serija CPCC Odpornost 6.2 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 1.003" (25.48mm) Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 6.2 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound