CPCC057R500JB32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCC057R500JB32 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPCC057R500JB32
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 7.5 OHM 5W 5% RADIAL
Podatkovni listi: CPCC057R500JB32.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPCC057R500JB32
Številka dela CPCC057R500JB32 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 7.5 OHM 5W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 15079 pcs Podatkovni list CPCC057R500JB32.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Serija CPCC Odpornost 7.5 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 1.003" (25.48mm) Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 7.5 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound