CPCC05R1250JB32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCC05R1250JB32 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPCC05R1250JB32
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 0.125 OHM 5W 5% RADIAL
Podatkovni listi: CPCC05R1250JB32.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPCC05R1250JB32
Številka dela CPCC05R1250JB32 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.125 OHM 5W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 13961 pcs Podatkovni list CPCC05R1250JB32.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±600ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Serija CPCC Odpornost 125 mOhms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 1.003" (25.48mm) Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 125 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound