CPCC073R900KE66
Dale / VishayDale / Vishay
CPCC073R900KE66 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPCC073R900KE66
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 3.9 OHM 7W 10% RADIAL
Podatkovni listi: CPCC073R900KE66.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
1600 pcs
5600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPCC073R900KE66
Številka dela CPCC073R900KE66 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 3.9 OHM 7W 10% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 187707 pcs Podatkovni list CPCC073R900KE66.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Serija CPCC Odpornost 3.9 Ohms
Moč (Watts) 7W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 1.594" (40.50mm) Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 3.9 Ohms ±10% 7W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound