CPCC10180R0KE32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCC10180R0KE32 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPCC10180R0KE32
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 180 OHM 10W 10% RADIAL
Podatkovni listi: CPCC10180R0KE32.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPCC10180R0KE32
Številka dela CPCC10180R0KE32 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 180 OHM 10W 10% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16433 pcs Podatkovni list CPCC10180R0KE32.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.633" L x 0.485" W (16.08mm x 12.32mm)
Serija CPCC Odpornost 180 Ohms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 1.372" (34.85mm) Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 180 Ohms ±10% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound