CPCC102R700JE66
Dale / VishayDale / Vishay
CPCC102R700JE66 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPCC102R700JE66
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 2.7 OHM 10W 5% RADIAL
Podatkovni listi: CPCC102R700JE66.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CPCC102R700JE66
Številka dela CPCC102R700JE66 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 2.7 OHM 10W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 126636 pcs Podatkovni list CPCC102R700JE66.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.633" L x 0.485" W (16.08mm x 12.32mm)
Serija CPCC Odpornost 2.7 Ohms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 1.372" (34.85mm) Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 2.7 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound