CPCF0218K00JE32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCF0218K00JE32 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPCF0218K00JE32
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 18K OHM 2W 5% RADIAL
Podatkovni listi: CPCF0218K00JE32.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CPCF0218K00JE32
Številka dela CPCF0218K00JE32 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 18K OHM 2W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17132 pcs Podatkovni list CPCF0218K00JE32.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Serija CPCF Odpornost 18 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -65°C ~ 225°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.807" (20.50mm) Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 18 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film