CPCF03390R0JE66
Dale / VishayDale / Vishay
CPCF03390R0JE66 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPCF03390R0JE66
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 390 OHM 3W 5% RADIAL
Podatkovni listi: CPCF03390R0JE66.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPCF03390R0JE66
Številka dela CPCF03390R0JE66 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 390 OHM 3W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 238878 pcs Podatkovni list CPCF03390R0JE66.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.315" W (12.00mm x 8.00mm)
Serija CPCF Odpornost 390 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -65°C ~ 225°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.984" (24.99mm) Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 390 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film