CPCL10R0200JB31
Dale / VishayDale / Vishay
CPCL10R0200JB31 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPCL10R0200JB31
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 0.02 OHM 10W 5% RADIAL
Podatkovni listi: CPCL10R0200JB31.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPCL10R0200JB31
Številka dela CPCL10R0200JB31 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.02 OHM 10W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 69279 pcs Podatkovni list CPCL10R0200JB31.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.633" L x 0.485" W (16.08mm x 12.32mm)
Serija CPCL Odpornost 20 mOhms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 1.372" (34.85mm) Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 20 mOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound