CPCP104R700FB32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCP104R700FB32 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPCP104R700FB32
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 4.7 OHM 10W 1% RADIAL
Podatkovni listi: CPCP104R700FB32.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPCP104R700FB32
Številka dela CPCP104R700FB32 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 4.7 OHM 10W 1% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 15458 pcs Podatkovni list CPCP104R700FB32.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.633" L x 0.485" W (16.08mm x 12.32mm)
Serija CPCP Odpornost 4.7 Ohms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 1.372" (34.85mm) Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 4.7 Ohms ±1% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound