CPF182R000JKEE6
Dale / VishayDale / Vishay
CPF182R000JKEE6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPF182R000JKEE6
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RESISTOR METAL FILM 1W 82.0 OHM
Podatkovni listi: CPF182R000JKEE6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPF182R000JKEE6
Številka dela CPF182R000JKEE6 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RESISTOR METAL FILM 1W 82.0 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 358491 pcs Podatkovni list CPF182R000JKEE6.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija CPF Odpornost 82 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena CPF86DTR
delovna temperatura -65°C ~ 230°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 82 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Film Sestava Metal Film