CPL03R0800FB313
Dale / VishayDale / Vishay
CPL03R0800FB313 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPL03R0800FB313
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 0.08 OHM 3W 1% AXIAL
Podatkovni listi: CPL03R0800FB313.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPL03R0800FB313
Številka dela CPL03R0800FB313 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.08 OHM 3W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 47489 pcs Podatkovni list CPL03R0800FB313.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Serija CPL Odpornost 80 mOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Stopnja napak - natančen opis 80 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
Sestava Wirewound
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CPL03R0700JE31
CPL03R0700JE31
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 0.07 OHM 3W 5% AXIAL
Na zalogi: 64323 pcs
Prenesi: CPL03R0700JE31.pdf
RFQ
CPL03R0800FB31
CPL03R0800FB31
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 0.08 OHM 3W 1% AXIAL