CPL05R0600FB313
Dale / VishayDale / Vishay
CPL05R0600FB313 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPL05R0600FB313
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 0.06 OHM 5W 1% AXIAL
Podatkovni listi: CPL05R0600FB313.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPL05R0600FB313
Številka dela CPL05R0600FB313 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.06 OHM 5W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 39299 pcs Podatkovni list CPL05R0600FB313.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Serija CPL Odpornost 60 mOhms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Stopnja napak - natančen opis 60 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound