CPL07R0500JE143
Dale / VishayDale / Vishay
CPL07R0500JE143 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPL07R0500JE143
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 0.05 OHM 7W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CPL07R0500JE143.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPL07R0500JE143
Številka dela CPL07R0500JE143 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.05 OHM 7W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17358 pcs Podatkovni list CPL07R0500JE143.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 1.391" L x 0.375" W (35.32mm x 9.52mm)
Serija CPL Odpornost 50 mOhms
Moč (Watts) 7W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Stopnja napak - natančen opis 50 mOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound