CPR03300R0KE14
Dale / VishayDale / Vishay
CPR03300R0KE14 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPR03300R0KE14
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 300 OHM 3W 10% RADIAL
Podatkovni listi: CPR03300R0KE14.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPR03300R0KE14
Številka dela CPR03300R0KE14 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 300 OHM 3W 10% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16044 pcs Podatkovni list CPR03300R0KE14.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.906" L x 0.375" W (23.00mm x 9.53mm)
Serija CPR Odpornost 300 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.375" (9.53mm) Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 300 Ohms ±10% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound