CPR03R9100JE31
Dale / VishayDale / Vishay
CPR03R9100JE31 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPR03R9100JE31
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 0.91 OHM 3W 5% RADIAL
Podatkovni listi: CPR03R9100JE31.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPR03R9100JE31
Številka dela CPR03R9100JE31 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.91 OHM 3W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62799 pcs Podatkovni list CPR03R9100JE31.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±600ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.906" L x 0.375" W (23.00mm x 9.53mm)
Serija CPR Odpornost 910 mOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.375" (9.53mm) Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 910 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound