CPR05680R0KE31
Dale / VishayDale / Vishay
CPR05680R0KE31 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPR05680R0KE31
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 680 OHM 5W 10% RADIAL
Podatkovni listi: CPR05680R0KE31.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPR05680R0KE31
Številka dela CPR05680R0KE31 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 680 OHM 5W 10% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61480 pcs Podatkovni list CPR05680R0KE31.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 1.060" L x 0.375" W (26.92mm x 9.53mm)
Serija CPR Odpornost 680 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.360" (9.14mm) Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 680 Ohms ±10% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound