CPR072R700JF10
Dale / VishayDale / Vishay
CPR072R700JF10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPR072R700JF10
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 2.7 OHM 7W 5% RADIAL
Podatkovni listi: CPR072R700JF10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPR072R700JF10
Številka dela CPR072R700JF10 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 2.7 OHM 7W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11641 pcs Podatkovni list CPR072R700JF10.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 1.398" L x 0.375" W (35.51mm x 9.53mm)
Serija CPR Odpornost 2.7 Ohms
Moč (Watts) 7W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.360" (9.14mm) Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 2.7 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound