CPR1010R00JE6630
Dale / VishayDale / Vishay
CPR1010R00JE6630 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPR1010R00JE6630
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 10 OHM 10W 5% RADIAL
Podatkovni listi: 1.CPR1010R00JE6630.pdf2.CPR1010R00JE6630.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPR1010R00JE6630
Številka dela CPR1010R00JE6630 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 10 OHM 10W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 86364 pcs Podatkovni list 1.CPR1010R00JE6630.pdf2.CPR1010R00JE6630.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 1.888" L x 0.375" W (47.96mm x 9.53mm)
Serija CPR Odpornost 10 Ohms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.360" (9.14mm) Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 10 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound