CPR151R000JE10
Dale / VishayDale / Vishay
CPR151R000JE10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPR151R000JE10
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 1 OHM 15W 5% RADIAL
Podatkovni listi: CPR151R000JE10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPR151R000JE10
Številka dela CPR151R000JE10 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 1 OHM 15W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11091 pcs Podatkovni list CPR151R000JE10.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 1.888" L x 0.500" W (47.96mm x 12.70mm)
Serija CPR Odpornost 1 Ohms
Moč (Watts) 15W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.500" (12.70mm) Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 1 Ohms ±5% 15W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound