CPR20750R0KE10
Dale / VishayDale / Vishay
CPR20750R0KE10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPR20750R0KE10
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 750 OHM 20W 10% RADIAL
Podatkovni listi: CPR20750R0KE10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPR20750R0KE10
Številka dela CPR20750R0KE10 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 750 OHM 20W 10% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9470 pcs Podatkovni list CPR20750R0KE10.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 2.498" L x 0.500" W (63.45mm x 12.70mm)
Serija CPR Odpornost 750 Ohms
Moč (Watts) 20W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.500" (12.70mm) Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 750 Ohms ±10% 20W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound