CPSM0310R00JE31
Dale / VishayDale / Vishay
CPSM0310R00JE31 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPSM0310R00JE31
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 10 OHM 5% 3W
Podatkovni listi: CPSM0310R00JE31.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPSM0310R00JE31
Številka dela CPSM0310R00JE31 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 10 OHM 5% 3W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84142 pcs Podatkovni list CPSM0310R00JE31.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±400ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2-SMD Velikost / dimenzija 0.906" L x 0.374" W (23.00mm x 9.50mm)
Serija CPSM Odpornost 10 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer 2-SMD, No Lead delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Stopnja napak - natančen opis 10 Ohms ±5% 3W Chip Resistor 2-SMD, No Lead Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound