CPW0510R00KE14
Dale / VishayDale / Vishay
CPW0510R00KE14 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPW0510R00KE14
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 10 OHM 5W 10% AXIAL
Podatkovni listi: CPW0510R00KE14.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPW0510R00KE14
Številka dela CPW0510R00KE14 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 10 OHM 5W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14446 pcs Podatkovni list CPW0510R00KE14.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Serija CPW Odpornost 10 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Stopnja napak - natančen opis 10 Ohms ±10% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound