CPW05470R0JE143
Dale / VishayDale / Vishay
CPW05470R0JE143 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPW05470R0JE143
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 470 OHM 5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CPW05470R0JE143.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CPW05470R0JE143
Številka dela CPW05470R0JE143 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 470 OHM 5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17117 pcs Podatkovni list CPW05470R0JE143.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Serija CPW Odpornost 470 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Stopnja napak - natančen opis 470 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound