CPW054K700JE14
Dale / VishayDale / Vishay
CPW054K700JE14 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPW054K700JE14
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 4.7K OHM 5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CPW054K700JE14.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CPW054K700JE14
Številka dela CPW054K700JE14 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 4.7K OHM 5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16329 pcs Podatkovni list CPW054K700JE14.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Serija CPW Odpornost 4.7 kOhms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Stopnja napak - natančen opis 4.7 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
Sestava Wirewound
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CPW05499R0FB14
CPW05499R0FB14
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 499 OHM 5W 1% AXIAL
Na zalogi: 17572 pcs
Prenesi: CPW05499R0FB14.pdf
RFQ
CPW0547R00JE14
CPW0547R00JE14
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 47 OHM 5W 5% AXIAL
Na zalogi: 17520 pcs
Prenesi: CPW0547R00JE14.pdf
RFQ
CPW054K700JE143
CPW054K700JE143
Opis: RES 4.7K OHM 5W 5% AXIAL