CPW055K600JE143
Dale / VishayDale / Vishay
CPW055K600JE143 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPW055K600JE143
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 5.6K OHM 5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CPW055K600JE143.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPW055K600JE143
Številka dela CPW055K600JE143 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 5.6K OHM 5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13660 pcs Podatkovni list CPW055K600JE143.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Serija CPW Odpornost 5.6 kOhms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Stopnja napak - natančen opis 5.6 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
Sestava Wirewound
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CPW055K000JE143
CPW055K000JE143
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 5K OHM 5W 5% AXIAL
Na zalogi: 17592 pcs
Prenesi: CPW055K000JE143.pdf
RFQ
CPW055K600JE14
CPW055K600JE14
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 5.6K OHM 5W 5% AXIAL