CPW075K600KE31
Dale / VishayDale / Vishay
CPW075K600KE31 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPW075K600KE31
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 5.6K OHM 7W 10% AXIAL
Podatkovni listi: CPW075K600KE31.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPW075K600KE31
Številka dela CPW075K600KE31 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 5.6K OHM 7W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81217 pcs Podatkovni list CPW075K600KE31.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 1.391" L x 0.375" W (35.32mm x 9.52mm)
Serija CPW Odpornost 5.6 kOhms
Moč (Watts) 7W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Stopnja napak - natančen opis 5.6 kOhms ±10% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound