CPW1011K50JE14
Dale / VishayDale / Vishay
CPW1011K50JE14 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPW1011K50JE14
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 11.5K OHM 10W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CPW1011K50JE14.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPW1011K50JE14
Številka dela CPW1011K50JE14 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 11.5K OHM 10W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1698 pcs Podatkovni list CPW1011K50JE14.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 1.875" L x 0.375" W (47.62mm x 9.52mm)
Serija CPW Odpornost 11.5 kOhms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Stopnja napak - natančen opis 11.5 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound