CPW1019K00JE14
Dale / VishayDale / Vishay
CPW1019K00JE14 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPW1019K00JE14
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 19K OHM 10W 5% AXIAL
Podatkovni listi: CPW1019K00JE14.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CPW1019K00JE14
Številka dela CPW1019K00JE14 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 19K OHM 10W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1636 pcs Podatkovni list CPW1019K00JE14.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 1.875" L x 0.375" W (47.62mm x 9.52mm)
Serija CPW Odpornost 19 kOhms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Stopnja napak - natančen opis 19 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound