CPW2045K00FB143
Dale / VishayDale / Vishay
CPW2045K00FB143 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPW2045K00FB143
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 45K OHM 20W 1% AXIAL
Podatkovni listi: CPW2045K00FB143.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CPW2045K00FB143
Številka dela CPW2045K00FB143 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 45K OHM 20W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1396 pcs Podatkovni list CPW2045K00FB143.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 2.500" L x 0.500" W (63.50mm x 12.70mm)
Serija CPW Odpornost 45 kOhms
Moč (Watts) 20W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -65°C ~ 275°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Stopnja napak - natančen opis 45 kOhms ±1% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound