CRA06P04311K0JTA
Dale / VishayDale / Vishay
CRA06P04311K0JTA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRA06P04311K0JTA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES ARRAY 2 RES 11K OHM 0606
Podatkovni listi: CRA06P04311K0JTA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRA06P04311K0JTA
Številka dela CRA06P04311K0JTA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES ARRAY 2 RES 11K OHM 0606 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3202725 pcs Podatkovni list CRA06P04311K0JTA.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Serija CRA06 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 11k
Moč na element 62.5mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0606, Concave delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število uporov 2 Število zatičev 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) natančen opis 11k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Concave