CRA06P043300RJTA
Dale / VishayDale / Vishay
CRA06P043300RJTA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRA06P043300RJTA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES ARRAY 2 RES 300 OHM 0606
Podatkovni listi: CRA06P043300RJTA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRA06P043300RJTA
Številka dela CRA06P043300RJTA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES ARRAY 2 RES 300 OHM 0606 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3360878 pcs Podatkovni list CRA06P043300RJTA.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Serija CRA06 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 300
Moč na element 62.5mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0606, Concave delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število uporov 2 Število zatičev 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) natančen opis 300 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Concave