CRA06S04310R0FTA
Dale / VishayDale / Vishay
CRA06S04310R0FTA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRA06S04310R0FTA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES ARRAY 2 RES 10 OHM 0606
Podatkovni listi: CRA06S04310R0FTA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRA06S04310R0FTA
Številka dela CRA06S04310R0FTA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES ARRAY 2 RES 10 OHM 0606 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1699397 pcs Podatkovni list CRA06S04310R0FTA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.059" W (1.60mm x 1.50mm)
Serija CRA06 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 10
Moč na element 62.5mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0606, Convex delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število uporov 2 Število zatičev 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) natančen opis 10 Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 0606, Convex