CRA06S0433K30JTA
Dale / VishayDale / Vishay
CRA06S0433K30JTA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRA06S0433K30JTA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES ARRAY 2 RES 3.3K OHM 0606
Podatkovni listi: CRA06S0433K30JTA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CRA06S0433K30JTA
Številka dela CRA06S0433K30JTA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES ARRAY 2 RES 3.3K OHM 0606 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2704800 pcs Podatkovni list CRA06S0433K30JTA.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.059" W (1.60mm x 1.50mm)
Serija CRA06 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 3.3k
Moč na element 62.5mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0606, Convex Druga imena CRA6S43.3KTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število uporov 2
Število zatičev 4 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm)
natančen opis 3.3k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Convex Vrsta tokokroga Isolated