CRA06S08331K6FTA
Dale / VishayDale / Vishay
CRA06S08331K6FTA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRA06S08331K6FTA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES ARRAY 4 RES 31.6K OHM 1206
Podatkovni listi: CRA06S08331K6FTA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CRA06S08331K6FTA
Številka dela CRA06S08331K6FTA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES ARRAY 4 RES 31.6K OHM 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1730785 pcs Podatkovni list CRA06S08331K6FTA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Serija CRA06 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 31.6k
Moč na element 62.5mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število uporov 4 Število zatičev 8
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm)
natančen opis 31.6k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Vrsta tokokroga Isolated