CRA06S083510RJTA
Dale / VishayDale / Vishay
CRA06S083510RJTA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRA06S083510RJTA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES ARRAY 4 RES 510 OHM 1206
Podatkovni listi: CRA06S083510RJTA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRA06S083510RJTA
Številka dela CRA06S083510RJTA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES ARRAY 4 RES 510 OHM 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4610994 pcs Podatkovni list CRA06S083510RJTA.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Serija CRA06 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 510
Moč na element 62.5mW Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Druga imena CRA6S8510CT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število uporov 4
Število zatičev 8 Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) natančen opis 510 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals