CRASA49K9F1K02TA
Dale / VishayDale / Vishay
CRASA49K9F1K02TA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRASA49K9F1K02TA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES ARRAY 4 RES MULT OHM 0612
Podatkovni listi: CRASA49K9F1K02TA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRASA49K9F1K02TA
Številka dela CRASA49K9F1K02TA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES ARRAY 4 RES MULT OHM 0612 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 836356 pcs Podatkovni list CRASA49K9F1K02TA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0612 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Serija CRAS0612 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 1.02k, 49.9k
Moč na element 62.5mW Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Druga imena 541-3094-1
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število uporov 4
Število zatičev 8 Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) natančen opis 1.02k, 49.9k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals