CRCW020116K0FKED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW020116K0FKED Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW020116K0FKED
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 16K OHM 1% 1/20W 0201
Podatkovni listi: CRCW020116K0FKED.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW020116K0FKED
Številka dela CRCW020116K0FKED Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 16K OHM 1% 1/20W 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1901872 pcs Podatkovni list CRCW020116K0FKED.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0201 Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija CRCW Odpornost 16 kOhms
Moč (Watts) 0.05W, 1/20W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena 541-16.0KAABCT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.011" (0.28mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 16 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film Sestava Thick Film