CRCW020117K4FKED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW020117K4FKED Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW020117K4FKED
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 17.4K OHM 1% 1/20W 0201
Podatkovni listi: CRCW020117K4FKED.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW020117K4FKED
Številka dela CRCW020117K4FKED Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 17.4K OHM 1% 1/20W 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2176493 pcs Podatkovni list CRCW020117K4FKED.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0201 Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija CRCW Odpornost 17.4 kOhms
Moč (Watts) 0.05W, 1/20W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.011" (0.28mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 17.4 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film