CRCW020124K9FKEE
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW020124K9FKEE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW020124K9FKEE
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka CRCW0201 100 24K9 1% EF4 E3
Podatkovni listi: CRCW020124K9FKEE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW020124K9FKEE
Številka dela CRCW020124K9FKEE Proizvajalec Dale / Vishay
Opis CRCW0201 100 24K9 1% EF4 E3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2089052 pcs Podatkovni list CRCW020124K9FKEE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0201 Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija CRCW Odpornost 24.9 kOhms
Moč (Watts) 0.05W, 1/20W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.011" (0.28mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 24.9 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film