CRCW020147R0JNED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW020147R0JNED Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW020147R0JNED
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 47 OHM 5% 1/20W 0201
Podatkovni listi: CRCW020147R0JNED.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW020147R0JNED
Številka dela CRCW020147R0JNED Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 47 OHM 5% 1/20W 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1539337 pcs Podatkovni list CRCW020147R0JNED.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0201 Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija CRCW Odpornost 47 Ohms
Moč (Watts) 0.05W, 1/20W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena 541-47AGCT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.011" (0.28mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 47 Ohms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film