CRCW0201820RJNED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0201820RJNED Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW0201820RJNED
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 820 OHM 5% 1/20W 0201
Podatkovni listi: CRCW0201820RJNED.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW0201820RJNED
Številka dela CRCW0201820RJNED Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 820 OHM 5% 1/20W 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5573535 pcs Podatkovni list CRCW0201820RJNED.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0201 Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija CRCW Odpornost 820 Ohms
Moč (Watts) 0.05W, 1/20W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena 541-820AGTR
D10/CRCW0201 200 820R 5% ET7 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.011" (0.28mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 820 Ohms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film Sestava Thick Film