CRCW040212K1FKTD
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW040212K1FKTD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW040212K1FKTD
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 12.1K OHM 1% 1/16W 0402
Podatkovni listi: CRCW040212K1FKTD.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW040212K1FKTD
Številka dela CRCW040212K1FKTD Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 12.1K OHM 1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4897910 pcs Podatkovni list CRCW040212K1FKTD.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija CRCW Odpornost 12.1 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena CRCW0402 100 12K1 1% RT7
CRCW04021212FRT7
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 12.1 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film