CRCW040215R0JNED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW040215R0JNED Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW040215R0JNED
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 15 OHM 5% 1/16W 0402
Podatkovni listi: CRCW040215R0JNED.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW040215R0JNED
Številka dela CRCW040215R0JNED Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 15 OHM 5% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9748779 pcs Podatkovni list CRCW040215R0JNED.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija CRCW Odpornost 15 Ohms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 541-15JTR
D10/CRCW0402 200 15R 5% ET7 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 15 Ohms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film