CRCW04021K10FKED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW04021K10FKED Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW04021K10FKED
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 1.1K OHM 1% 1/16W 0402
Podatkovni listi: CRCW04021K10FKED.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW04021K10FKED
Številka dela CRCW04021K10FKED Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 1.1K OHM 1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7407883 pcs Podatkovni list CRCW04021K10FKED.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija CRCW Odpornost 1.1 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 541-1.10KLTR
D10/CRCW0402 100 1K1 1% ET7 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 1.1 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film